İYİKİ DOĞDUN AŞKIMM

   AŞKIM, HAYATIM HERŞEYİM İYİKİ DOĞDUN. İYİKİ SENİ TANIMIŞIM. BANA YAŞATTIĞIN HER GÜZELLİK İÇİN SANA TEŞEKKÜR EDİYORUM. İYİKİ BENİM EŞİMSİN.SENİ ÇOK SEVİYORUM. 

 

  Merhabalar herkese.Çok uzun zaman oldu farkındayım bloğumla ilgilenemiyorum.Ama işlerimiz çok yoğun bu aralar.Kendime kızıyorum ama elimden birşey gelmiyor ne olur kusura bakmayın.Sadece ziyaret eden arkadaşlarımı uğrayabiliyorum.

  27 mart perşembe günü de aşkımın doğum günüydü ama işlerimiz yoğunluğundan kutlayamadık.Bende akşamları evde birşeyler hazırlayıp Cumartesi akşamı şirkette arkadaşlarla birlikte kutladık.Ne yapsam diye 10 gün önceden düşünmeye başlamışdım bile.Her birini bir akşama sığdırarak elimden geldiği kadar birşey yaptım.En son cumartesi günü yaşpastanın süslemesini ve kısır yaptım.Hepsinin resmini çektim ama aceleden pastanın bütün halini çekememişim  .Tabi yedikden sonra aklıma  geldide son bir dilimin resmini çekebildim  .

  İlk defa doğum günü için yaşpasta yaptım.Tabiki doğum gününün de eşimin olması benim için çok özeldi, ama ne yazıkki süslemede çok zorlandım nasıl yapsam ne yapsam derken yoruldum valla  . Sonuç olarak dilimin üzerinde görünmüyor ama tam oraya iki tane kalp yaptım.Kalpli kalıbı koydum üstünede rendelediğim çikolata parçaları koydum.

 Menümüzde Yaş pasta, Açma (tarifinin daha önceden yazmışdım), Elmalı kurabiye ve tuzlu kurabiyemiz vardı.Şimdi tariflere geçeyim.

    (Derken bu yazıyı yazalı 3 gün oldu ama tarifi ekleyemedim bu gidişlede eklemem biraz uzun sürecek gibi, siz şimdilik resimlerle idare edin en kısa zamanda tarifleri ekleyeceğim.Bu arada hafta sonu ankara 'ya gidiyoruz malum açıköğretim sınavı var. O yüzden tarifler önümüzdeki haftaya kalacak kusura bakmayın şekerler.Şimdilik hoşçakalın) 

 

  YAŞ PASTA 

 

 

  PASTANE KURABİYESİ, AÇMA VE KISIR

 

 

 ELMALI KURABİYE

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !